Добредојдовте!

Уживајте во Вашиот престој!

Добредојдовте

Уживајте во Вашиот престој!

Добредојдовте

Уживајте во Вашиот престој!

15 години работно
искуство

ЗА НАС

Чувствувајте се како дома

Комфорот и професионалноста ќе ја заслужат вашата доверба па со нетрпение ќе го очекуваме вашиот следен престој.

Види повеќе

Услуги

Услуги

Ресторан

Појадок & Пијалок

Вила Гора нуди услуги за сместување по принципот ноќевање со доручек кој се служи во нашиот ресторан кој им е на располагање само на гостите кои престојуваат во објектот. Тука секојдневно за доручек во утринските часови се послужува свежо подготвена и разновидна храна, вода, сокови, кафе и други напитоци.

Види повеќе
Базен

Надворешен Базен

Вила Гора располага и со надворешен базен покрај кој може да уживате во текот на летниот период

Види повеќе
СПА

Спа Центар

За максимална релаксација Ви нудиме уживање во нашиот Спа Центар опремен со финска сауна, парна бања, топли лежалки и контрасен туш.

Види повеќе

Дополнителни Активности

Активности

Прекрасна можност за обиколка на градот. Средба со извонредни пејзажи и изобилство чист воздух.

Изнајми велосипед

Одлична можност да ги запознаеш колегите во друго светло.

Тим Билднинг Пакети

За младите ентузијасти и неуморни истражувачи нова димензија на учење низ забава и релаксација.

Настава во природа

Релаксирачки амбиент за семинарски денови и дружби.

Семинари

За најмалите и повозрасните, затоа што никохаш не е доцна за зимски лудории. Доверете ни го вашето прво и незаборавно искуство на снегот, а ние ќе ви возвратиме со знаење и вештини.

Зимски ски школи

Завабното катче за малите палавковци ќе ви дозволи да уживате во спокојот со чаша вино или црно топло кафе.

Игротека

  • Хотелска Зона б.б. - Питу Гули 53a
  • +389 75 841 253
  • е-маил: info@vilagora.com

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ

ИСПРАТИ